שותפים שלכם להצלחה דיגיטלית

מי אנחנו?

חברת דיגיטל שקמה לפני 3 שנים על מנת לתת ערך אמיתי ללקוחותיה בנישות B2B מורכבות וייחודיות.

אנחנו יודעים לספק פתרון כולל לשיווק דיגיטלי B2B המוביל להצלחה עסקית בפעילות בערוצים הדיגיטליים.

כל מנהלי הפרויקטים שלנו בעלי ניסיון של מעל 7 שנים בתפקידי דיגיטל שכוללות תפקידי ניהול השיווק והדיגיטל בחברות B2B ו B2C.

מה מניע אותנו?

אנחנו נלהבים משיווק וחיים אותו, כאשר מה שמניע אותנו הוא הבסת התחזיות והיעדים שהצבנו לעצמנו והסיפוק הגדול כאשר היצירתיות והיכולת לחדש באה לידי ביטוי בתוצאות עסקיות ובחיוכים (לא עסקיים).

מה אנחנו עושים?

בניית אסטרטגית שיווק דיגיטלי ומחקר שיווקי. לקריאה

ניהול שיווק דיגיטלי משלב התכנון ועד הביצוע. לקריאה

סדנאות והרצאות – אנחנו מציעים מגוון סדנאות ממוקדות שיעזרו לך לרכוש כלים מנצחים במגוון כלים דיגיטליים: LinkedIn, Facebook, Data & Analytics

למה Socialvalley?

גמישות:

מודל העבודה שלנו מאפשר למנהלי הפרויקטים לעבוד באופן גמיש מול מספר מצומצם של לקוחות בהתאם לצרכים שלהם. הגמישות חשובה בגלל גיוון תחומי העיסוק של לקוחותינו: לכל תחום בשיווק B2B ייחודיות משלו ממנה נגזרים ערוצים ופעילויות השונות.

שותפות מלאה:

אנחנו רואים בלקוחותינו שותפים – מכך נובעת השאיפה שלנו להתחבר לפעילות השיווקית של לקוחותינו, להפוך להיות חלק אינטגרלי ממנה ומהצוות.
מודל העבודה שלנו מאפשר לנו להתאים את אופי העבודה בהחלטה משותפת עם הלקוח כדי להמשיך ולהשתפר.

יעדים מדידים:
אנחנו מבינים שמשמעות השיווק לארגונים היא תהליכי מכירה ארוכים שקשה למדוד בטווח הקצר. עם זאת, אנחנו עובדים עם מדדים מדויקים שיעזרו לנו לבדוק את האימפקט שלנו.

הצוות שלנו

אדר חי - מנכ"ל
אדר הקים את העסק הראשון בגיל 16 - עסק למכירת צילומים. לפני הקמת SocialValley, אדר שימש כסמנכ"ל שיווק במספר חברות הייטק. אדר מרצה במכללות, אוניברסיטאות ומייעץ לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים. הוא מנחה ומנהל ההפקה של תוכנית הרדיו והאינטרנט הפופולארית "הייטק בפקקים". בזמנו הפנוי חושב על רעיונות משוגעים. אוהב צילום, טניס, כתיבה, שירה ובירה.
חנן לב - מנהל פיתוח עסקי
אחרי שנים של בורגנות , בעיקר בחיל הים ובאינטל, החליט חנן לצאת לעולם הגדול בדיוק בתקופת פריצת הרשתות החברתיות, ומאז הוא שם. באמתחתו נסיון בניהול ולווי פרויקטיים רבים של שיווק דיגיטלי, בחברות, עסקים ורשויות. חנן הוא גם מרצה מצטיין לשיווק דיגיטלי וטכנולוגיית שיווק במחלקת מערכות המידע של אקדמית יזרעאל, ובקורסים נוספים ברמה אקדמית. בזמנו הפנוי אוהב לטייל בעולם, לרכב על אופניים ולעשות שלום
צחי רייך - מנהל לקוחות
צחי רייך נולד בשנות ה-80 של המאה הקודמת והיה מבין האנשים האמיצים הראשונים שנזרקו בלי הכנה מוקדמת למים הקרים של העולם החדש (דאז) ה"ניו-מדיה". מאז המים כבר התחממו והוא הספיק להתקדם במספר מחלקות דיגיטל בחברות פרסום גדולות, לפתוח ולסגור חברת סטארטאפ ולנהל מחלקת דיגיטל בחברה נחשבת. מתחביביו לגור במושב שאף אחד לא מכיר ולהרצות בתחום הדיגיטל לכל מי שרק מוכן להקשיב.
רוזה רבינוביץ' - מנהלת שיווק
רוזה בעלת ניסיון של מעל 13 שנה בשיווק דיגיטלי בשווקים הבינלאומיים ומקומיים. לאורך השנים ניהלה פעילויות מגוונות העונות על צרכים ויעדים עסקיים שונים, עבור קהלים ומודלים מסוג B2C B2B . מנוסה היטב בהתנהלות הסביבה תעשייתית בזירת השיווק הדיגיטלי. בתפקידיה הצליחה להשיג את הנוכחות הדיגיטלית המותגית הרצויה עבור כל ארגון, וגיבשה את התמהיל הדיגיטלי האופטימלי עבור כל מותג ותרגמה אותו לקמפיינים מדויקים אשר הגיעו לקהלי היעד המבוקשים. מאמינה בפעילות דיגיטלית יצירתית ומנוהלת היטב, אשר נמדדת על פי תוצאות מוכוונות יעדים עסקיים. חייבת לשבת בבתי לפחות 5 פעמים בשבוע – כל יום בית קפה שונה!
ניקה סביאצובה - SEO
ניקה הגיעה אלינו היישר ממוסקבה והשתלבה מהרגע הראשון. את ניסיונה העשיר ב SEO ניקה יודעת ליישם בקמפיינים עבור כל ארגון אתו אנחנו עובדים. עם ניקה אנחנו מביאים את לקוחותינו למיקומים הראשונים בכל מנוע חיפוש אפשרי. בזמנה הפנוי ניקה נוסעת, קוראת, עושה ספורט ומפנקת את החתול שלה COX.

לקוחות מספרים על